Pozemok pri Aquaparku Tatralandia, Liptovský Mikuláš

od 506 € mesačne
16,00 €/m²

10 000 m²

ID: 2321

 
Pozemok pri Aquaparku Tatralandia, Liptovský MikulášPozemok pri Aquaparku Tatralandia, Liptovský MikulášPozemok pri Aquaparku Tatralandia, Liptovský MikulášPozemok pri Aquaparku Tatralandia, Liptovský MikulášPozemok pri Aquaparku Tatralandia, Liptovský MikulášPozemok pri Aquaparku Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Charakteristiky

 • Typ pozemku:orná pôda
 • Elektrická prípojka:áno
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Na predaj exkluzívny pozemok na Liptove vzdialený cca 600 m od Aquaparku Tatralandia o rozlohe 10.000 m2.

Pozemok je určený územným plánom mesta Liptovský Mikuláš ako obytná zóna s prevahou rodinných domov.

Plynovod vedie po hranici pozemku, elektrika je ťahaná popri hlavnej ceste, voda a kanalizácia sú najbližšie pri hlavnej ceste na úrovni, aquaparku, alternatívou kanalizácie by mohla byť čistička odpadových vôd. 

 Prístup na pozemok je priamym odbočením z hlavnej cesty č. 584 – hlavný ťah z Liptovského Mikuláša do Krakova (Zuberec) a na prístupovú cestu k pozemku je zriadené vecné bremeno na právo prejazdu a prechodu a uloženia inžinierskych sietí.

 

Pozemok je vhodný pre investorov, v atraktívnom prostredí v srdci Liptova, na brehu Liptovskej Mary. Pozemok je na takmer na rovine s nádherným výhľadom na Liptovskú Maru a všetky svetové strany.

Vhodné taktiež pre realizáciu projektov využívajúcich slnečnú alebo geotermálnu energiu. Možnosť zrealizovať geotermálny vrt. Viac informácií rádi poskytneme vážnemu záujemcovi.

 

Všeobecná charakteristika regiónu:

2,5 km od centra Liptovského Mikuláša, v území medzi Nízkymi a Západnými Tatrami, ktorá patrí medzi najatraktívnejšie oblasti SR s medzinárodnou návštevnosťou a s vybudovanou základnou turistickou infraštruktúrou.

Prístup na diaľnicu E50 (D1) v smere na východ - Poprad (najbližšie letisko), Košice a na západ Žilina, Bratislava, Krakov, Viedeň (medzinárodné letisko), Prahu a Budapešť.  

Celoročné atrakcie:

 • Aquapark Tatralandia – 600 m – najnavštevovanejší vodný park na Slovensku (600 tis. návštevníkov / rok), v roku 2012 rozšírenie krytej  - celoročnej časti o novú tropickú zónu Tropic Paradise.
 • Liptovská Mara – vodné športy – 300 m
 • Thermal Park Bešenová – 16 km (500 tis. návštevníkov / rok), v roku 2012 rozšírenie o tobogány, vlnový bazén, obrí detský hrad, v r. 2013 rozšírenie celoročnej - krytej zóny
 • Demänovské jaskyne – 12 km (150 tis. návštevníkov / rok)
 • horské stredisko Jasná Nízke Tatry – najznámejšie a najnavštevovanejšie lyžiarske stredisko stredoeurópskeho významu. V lete: lanovky a prístup na najdlhšiu turistickú trasu v strednej Európe po hrebeni Nízkych Tatier – 16 km (500 tis. návštevníkov / rok) – od zimy 2012 prepojenie severu a juhu Chopka modernou vysokokapacitnou lanovkou

Široké okolie plánovaného strediska cestovného ruchu sa vyznačuje kultúrnymi a historickými pamiatkami rôzneho druhu.

Územie Liptova poskytuje celoročnú možnosť športového vyžitia turistom, ktorí prichádzajú v zimnom období do lyžiarskych stredísk, v letnom období do Aquaparku Tatralandia, za horskou turistikou, vodnými športmi na Liptovskej Mare a divokých riekach (Belá, Váh). Medzi letné aktivity patrí ďalej cykloturistika, horolezectvo, paragliding, jaskyniarstvo, speleoturistika, rybárstvo, poľovníctvo, jazdectvo.

Dátum poslednej aktualizácie: 27.05.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Mikuláš pozemok
na predaj ID: 11929 11 297 m²
od 1037 € mesačne 29,00 €/m² 327 613,00 €
Liptovský Mikuláš pozemok
na predaj ID: 6253 3 631 m²
od 597 € mesačne 52,00 €/m² 188 812,00 €
Liptovský Mikuláš pozemok
na predaj ID: 25327 1 196 m²
od 216 € mesačne 57,27 €/m² 68 500,00 €
Liptovský Mikuláš pozemok
na predaj ID: 23451 428 m²
od 115 € mesačne 85,14 €/m² 36 440,00 €
NÁŠ TIP

 • fingo