Dom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský Mikuláš

Lokalita: Liptovský Mikuláš

od 1218 € mesačne
385 000,00 €

1 165 m²

ID: 22389

 
Dom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský Mikuláš

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické
 • Vek stavby:viac ako 50 rokov
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

 

Znížena cena o 30%! 

 

Skvelá investícia do budúcnosti. Možná návratnosť investície 7%. Zisk z ubytovacích služieb až 3000e/ mesačne.

 

Exkluzívne sme pre Vás pripravili na predaj jedinečnú stavbu, postavenú v srdci mesta Liptovský Mikuláš. Jedná sa o historickú budovu „Dom Stodolovcov“ s pamätnou tabuľou Aurela Stodolu. V pôvodnej stavbe tohto domu sa v roku 1859 narodil tento svetoznámi fyzik a technik. 

 

Stavba prešla za posledné roky pod správu nového majiteľa rozsiahlou rekonštrukciou a je pripravená na nové využitie (napríklad ako luxusné administratívne sídlo, prípadne hotel ,penzión, objekt na prenájom a pod.), na čo ju predurčuje výborná poloha v centre mesta Liptovský Mikuláš. V jej tesnej blízkosti je známe obchodné centrum STOP SHOP Liptovský Mikuláš s väčšími i menšími obchodmi, reštauráciami a hromadným bezplatným parkoviskom.

 

Podlahová plocha je 865 m2  plus možnosť využitia podkrovia 300 m2. Celková podlahová plocha je 1165m2. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, dvojposteľová izba, oddychová miestnosť so stolnotenisovým stolom a biliardom, saunová miestnosť a niekoľko daľších miestností, ktoré sú pripravené na používanie podľa predstáv nového majiteľa. Dobovým schodiskom sa vychádza na horné podlažie, ktoré ponúka tri apartmány a jeden nadštandardne veľký byt. Toto podlažie ponúka aj ďalšie miestnosti pripravené na používanie. Apartmány sú plne zariadené a budova sa využíva ako penzión. Celková ubytovacia kapacita je 40 osôb. 

 

 

Región Liptov sa stal najvyhľadávanejšou turistickou destináciou čo predurčuje nehnuteľnosť k veľkému progresu v oblasti služieb.
Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás ešte dnes, radi odpovieme na Vaše otázky a sprostredkujeme nezáväznú obhliadku.

 

Dátum poslednej aktualizácie: 17.04.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Partizánska Ľupča dom
na predaj ID: 27696 764 m²
od 246 € mesačne 102,09 €/m² 78 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Liptovský Ján dom
na predaj ID: 27456 1 067 m²
od 820 € mesačne 242,74 €/m² 259 000,00 €

 • fingo