Referencie

 • Peter Grman

  Náš komplikovaný obchod realitka zvládla profesionálne na vysokej úrovni a s noblesou. Pán Cibuľa aj vo vypätých situáciách ustál svoju pozíciu a bol vždy profesionál.

 • Peter B.

  Vysoká odbornosť a hlavne ochota maklérky p. Silvii Smrekovej. Určite budem odporúčať. Cez žiadnu inú realitnú kanceláriu by som nešiel, iba cez Alpiu.

 • Peter Brezniak

  Dobrý deň. Touto cestou by som sa chcel poďakovať realitnej kancelárii Alpia za neskutočne profesionálny prístup pri predaji môjho 3 izbového bytu v Hybiach. Za pomerne krátky čas našli kupcu, pomohli pri zariadení úveru, prepisom elektriky, ako aj s vybavovaním na katastri. Ešte raz ďakujem a kolektívu Alpia prajem veľa úspechov.
 • Kiczková Zuzana, Bratislava

  Už dávnejšie som chcela kupiť v Liptovskom Mikuláši byt a vrátiť sa do mesta mojej mladosti. Hľadaním cez internet som vždy ostala pri už vybraných realitných kanceláriách. Reality Alpia som až do jedného neskorého februárového popoludnia nepoznala. Bola to zhoda mnohých náhod, ale šťastných, lebo skončila pre mňa kúpou bytu v krátkom čase a vo veľkej pohode. V tejto realitnej kancelárii som našla tím ľudí na čele s pánom Tiborom Matuškom, ktorí prejavili nielen vysokú kompetentnosť, ale predovšetkým ochotu a ústretovosť pomôcť mi aj „na dialku“ s vybavovaním všetkých potrebných formalít. Pri kúpe bytu mi poskytli plný servis od skoncipovania kúpnej zmluvy až po prevzatie kľúčov. Sprostredkovanie kontaktov so zástupcom majiteľa bytu a s jednotlivými inštitúciami, ako aj osobná účasť pána Tibora Matušku pri rokovaniach s nimi, má značný podiel na tom, že celý proces kúpy bytu prebehol bez akýchkoľvek stresov a neistoty. S poskytnutými službami realitnej kancelárie „reality alpia“ v Liptovskom Mikuláši som mimoriadne spokojná.
 • Macek Ján, Lipt. Mikuláš

  „Už dlhšiu dobu sme predávali 2 – izbový byt na Podbrezinách. Nedarilo sa nám, ľudia chodili a obkukávali. Našiel sa aj pán, s ktorým sme skoro podpísali kúpnu zmluvu, ale našťastie len skoro, pretože ako sme sa neskôr dozvedeli, bol to nespoľahlivý a nesolventný človek. Kolektív agentúry alpia nám ponúkol spoluprácu, ktorú sme prijali. Tak isto doviedli niekoľkých klientov. V tomto prípade sa to skončilo však z našej strany rýchlym predajom. Vyhotovili kúpne zmluvy, vyriešili robotu na katastri a prepísali energie. Dopadlo to k spokojnosti všetkým, a to je to čo ma najviac potešilo.“
 • Kamenická, Východná

  „Týmto by som sa chcela poďakovať agentúre alpia, že nám pomohli pri predaji našej dreveničky vo Východnej. Mali sme podpísanú spoluprácu s viacerými realitnými kanceláriami, ale agentúra alpia doniesla naozaj reálnych záujemcov, ktorí chceli aj riešiť obchod nielen obzerať. Nakoniec nám sprostredkovala poľského klienta. Spočiatku nám nebolo všetko jedno, ako to dopadne....ale predaj nakoniec prebehol bez akýchkoľvek komplikácií. Chata sa rýchlo predala a už sa novým majiteľom aj rekonštruuje. Sme radi, mali sme od všetkého pokoj, lebo urobili všetku robotu za nás...ďakujeme", s pozravom
 • Gardáš Radovan, Martin

  „Sme manželia, dlho sme hľadali nehnuteľnosť v okolí Liptovského Mikuláša. Prostredníctvom agentúry alpia sme si vyhliadli 2 – izbový byt....po obhliadke sme sa hneď rozhodli, že ho berieme. Od tohto momentu nám všetky papiere urobila realitka. Sme spokojní, a odporúčame spoluprácu s touto agentúrou všetkým, ktorí chcú kúpiť nehnuteľnosť a hľadajú v tomto smere dáku pomoc.
 • S pozdravom R&Z, Liptovský Mikuláš

  Už dlhodobo pracujeme v zahraničí, chceli sme si na Slovensku, kam sa ako správni Slováci chceme vrátiť, zabezpečiť budúcnosť, čo hlavne znamená bývanie. Náš nový dom sme našli vďaka rýchlej spolupráci agentúry alpia. Keďže sme boli odcestovaní a nadobúdali nehnuteľnosť prostredníctvom úveru veľmi nám pomohla ústretovosť a ochota pracovníkov realitnej kancelárie čo sa týka kooperácie s predajcom, bankou a nami splnomocnenou osobou... Všetko prebehlo k našej spokojnosti.

 • fingo