Podnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský Hrádok

Lokalita: Dovalovo

cena v RK

11 000 m²

Úžitková plocha: 1 240,0 m²

ID: 19118

REZERVOVANÉ
 
Podnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský HrádokPodnikateľský objekt na prenájom, Dovalovo, Liptovský Hrádok

Charakteristiky

 • Typ podnikateľského objektu:výrobné priestory
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom veľký výrobný objekt v obci Dovalovo. Objekt bol využívaný ako bývalá rozrábka mäsa (mäsokombinát). Využitie výrobnej haly je možné na akúkoľvek podnikateľskú činnosť.
Výrobná hala + administratívna budova 1240m2, 293m2 garáže + vrátnica 33m2 a okolitý pozemok o výmere viac než 11 000m2.
• Výrobná budova je rozdelená hygienickými priečkami na príjem mäsa s kanceláriou, rozrábku mäsa, balenie mäsa, chladiarne pre bravčové polovičky, hovädzie štvrte, rozrobené mäso, balené mäso, kosti a živočíšny odpad, expedíciu mäsa s kanceláriou, kanceláriu s elektro-rozvodňou, príručné sklady pre sanitárne prostriedky, čistiace prípravky, obaly a nečisté prepravky, sanitárnu miestnosť s hygienickým zázemím a prechodom do južnej prístavby. Priestor príjmu a expedície mäsa je rozšírený o uzatvorené rampy (severné prístavby). Južná prístavba dispozične pozostáva zo vstupu s vonkajšími predloženými schodmi, skladu bielizne, protichodných hygienických priestorov pozostávajúcich z civilnej šatne, umyvárne, pohotovostného WC a pracovnej šatne, sušiarne obuvi s prechodom do sanitárnej miestnosti vlastnej výroby a výdajne stravy s dennou miestnosťou.
• areál je oplotený a na budovách sa nachádzajú monitorovacie kamerové systémy a prístupový poplachový systém
• vo výrobnej hale sa nachádzajú technológie ako aj zariadenie na spracovávanie mäsových výrobkov ( Technológia čističky odpadových vôd, Chladiareň, Centrálny čistiaci systém, Sanitácia (sanitačné príslušenstvo), Umyvárka (vybavenie), Mostíky, Dopravník - ploš. dráha, Váhy, Kom. Vákuová balička, Váha do 30 kg, Píla, nábytok (vybavenie kancelárie).
Cena prenájmu je 6000,- €/ mesiac + DPH. Na cene a podmienkach prenájmu je možné sa dohodnúť vzhľadom k tomu, že si nehnuteľnosť vyžaduje určitú rekonštrukciu. V prípade záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku.

Dátum poslednej aktualizácie: 02.04.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Mikuláš komerčné
na prenájom ID: 15151 3 537 m²
1,00 €/m²/mes. 3 537,00 €/mes.
Liptovský Mikuláš komerčné
na prenájom ID: 14189 151 m²
7,15 €/m²/mes. 1 080,00 €/mes.
exkluzívne iba u nás

 • fingo