Záhradná chatka s pozemkom na predaj,Háj -východ, Liptovský Mikuláš

Lokalita: Liptovský Mikuláš

od 72 € mesačne
40,86 €/m²

514 m²

ID: 21769

 
Záhradná chatka s pozemkom na predaj,Háj -východ, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom na predaj,Háj -východ, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom na predaj,Háj -východ, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom na predaj,Háj -východ, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom na predaj,Háj -východ, Liptovský Mikuláš

Charakteristiky

 • Terén:svahovitý
 • Typ pozemku:záhrada
 • Orientácia:juh
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Realityalpia ponúka na predaj záhradnú chatku. Záhradná chatka so súpisným číslom sa nachádza na pozemku v osobnom vlastníctve. Celková plocha záhrady je 514 m2 o rozmeroch cca 31,5x 20m. Pozemok je svahovitý a je na ňom vybudovaná oddychová zóna, ktorá je celá vydláždená zámkovou dlažbou, kde je umiestnený stôl spolu so sedením. Väčšia časť pozemku slúži ako zelená plocha na oddych. Vstup na pozemok je možný z dvoch strán severnej a východnej strany cez malú bráničku. Prístup autom priamo až k bráničke z oboch strán. Stavba záhradnej chatky je postavená na betónovom základe o rozmeroch 4x4m. Za chatkou je postavený 4m oporný betónový múr. Inak sa jedná o drevenú stavbu so sedlovou strechou. Chatka ponúka dostatočne veľký úžitkový priestor. Dispozične táto chatka pozostáva z 3 podlaží. Na prvom podlaží sa nachádza letná kuchynka aj s pieckou na pevné palivo, ktorá vykúri prve podlažie. Tiež sa tu nachádza 1 ďalšia miestnosť, ktorá slúži ako príručných sklad náradia, resp. pivnica. Vstup do týchto priestorov je riešený samostatným vstupom. Na druhom podlaží je obývacia miestnosť so samostatným vstupom, kde sa nachádza aj balkón. Druhé poschodie vykuruje ďalšia piecka na tuhé palivo. Na tretie podkrovné podlažie sa dostane cez schody z obývacej miestnosti. Momentálne tu nie je pripojená elektrika, ale v prípade záujmu si nový majiteľ môže doriešiť elektrickú prípojku. Na pozemku sa nachádza veľká studňa, do ktorej priteká voda 24hodin denne a celoročne, čo predstavuje pre záhradkárov nevyčíslitelný benefit. V záhradke sú vysadené rôzne ovocné stromy a okrasné dreviny, ohnisko, hojdačka, vonkajšie WC, hnojisko. Zo záhradky je celoročne krásny výhľad na mesto a celú Liptovskú kotlinu, nakoľko sa nachádza v hornej časti záhradného mestečka Háj- východ.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 08.04.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Mikuláš pozemok
na predaj ID: 12811 11 270 m²
od 1398 € mesačne 36,00 €/m² 405 720,00 €
Liptovský Mikuláš pozemok
na predaj ID: 11929 11 297 m²
od 1129 € mesačne 29,00 €/m² 327 613,00 €
Liptovský Mikuláš pozemok
na predaj ID: 20388 1 050 m²
od 54 € mesačne 15,00 €/m² 15 750,00 €
Liptovský Mikuláš pozemok
na predaj ID: 12138 516 m²
od 124 € mesačne 70,16 €/m² 36 200,00 €
NÁŠ TIP