Dom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský Mikuláš

Lokalita: Liptovský Mikuláš

cena v RK

646 m²

ID: 22389

 
Dom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský MikulášDom Aurela Stodolu na predaj, Centrum, Liptovský Mikuláš

Charakteristiky

 • Typ podnikateľského objektu:iné
 • Vek stavby:viac ako 50 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Elektrická prípojka:áno
 • Kanalizačná prípojka:áno
 • Telefónna prípojka:áno
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne sme pre Vás pripravili na predaj jedinečnú stavbu, postavenú v srdci mesta Liptovský Mikuláš. Jedná sa o historickú budovu „Dom Stodolovcov“ s pamätnou tabuľou Aurela Stodolu. V pôvodnej stavbe tohto domu sa v roku 1859 narodil tento svetoznámi fyzik a technik. V roku 1878 bol dom rozšírený a nadstavaný a po požiari v roku 1883 prestavaný do dnešnej podoby.

 

Stavba prešla za posledné roky pod správu nového majiteľa rozsiahlou rekonštrukciou a je pripravená na nové využitie (napríklad ako luxusné administratívne sídlo, prípadne hotel ,penzión a pod.), na čo ju predurčuje výborná poloha v centre mesta Liptovský Mikuláš. V jej tesnej blízkosti je známe obchodné centrum STOP SHOP Liptovský Mikuláš s väčšími i menšími obchodmi, reštauráciami a hromadným bezplatným parkoviskom. Podlahová plocha je 865 m2 a plus možnosť využitia podkrovia 300 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, dvojposteľová izba, oddychová miestnosť so stolnotenisovým stolom a biliardom, saunová miestnosť a niekoľko daľších miestností, ktoré sú pripravené na používanie podľa predstáv nového majiteľa. Dobovým schodiskom sa vychádza na horné podlažie, ktoré ponúka tri apartmány a jeden nadštandardne veľký byt. Toto podlažie ponúka aj ďalšie miestnosti pripravené na používanie. Apartmány sú plne zariadené a budova sa využíva ako penzión. Celková ubytovacia kapacita je 40 osôb.


Región Liptov sa stal najvyhľadávanejšou turistickou destináciou čo predurčuje nehnuteľnosť k veľkému progresu v oblasti služieb.

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás ešte dnes, radi odpovieme na Vaše otázky a sprostredkujeme nezáväznú obhliadku.

 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 10.06.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Mikuláš komerčné
na predaj ID: 22216 100 m²
od 306 € mesačne 890,00 €/m² 89 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Liptovský Mikuláš komerčné
na predaj ID: 8101 1 763 m²
od 861 € mesačne 141,80 €/m² 250 000,00 €
exkluzívne iba u nás