Chata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, Liptov

Lokalita: Žiar

1 199 000,00 €

20 927 m²

ID: 15277

 
Chata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, LiptovChata Kožiar na predaj, Žiarska dolina, Liptov

Charakteristiky

 • Typ podnikateľského objektu:iné
 • Vek stavby:menej ako 20 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Spôsob kúrenia:lokálne plynové
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Elektrická prípojka:áno
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Iba Realityalpia ponúka na predaj zabehnutý celoročne prevádzkovaný penzión v atraktívnej oblasti cestovného ruchu Liptova, na úpätí Žiarskej doliny Západných Tatier, s rozsiahlym vlastným pozemkom o výmere 20 927 m2. Penzión sa nachádza v bezprostrednej blízkosti voľnej prírody, turistických chodníkov a trás Žiarskej doliny neďaleko lyžiarskeho strediska Žiar – Dolinky, a na začiatku turistickej cesty na jedinú vysokohorskú chatu Západných Tatier z liptovskej strany - Žiarsku chatu. Vyťaženosť tohto penziónu je celoročná. Penzión je využívaný vo všetkých smeroch pre šport, rekreáciu, firemné akcie, rodinné slávnosti i hromadné detské akcie.  

Penzión pozostáva z hlavnej koliby s reštauráciou, konferenčnou miestnosťou a terasovým sedením, 7 chatiek a  zariadeného prístrešku využívaného na vonkajšie posedenia s možnosťou grilovania.

Ubytovanie v 5 chatkách s vlastnou terasou a sedením je pre 13 osôb, jednej chatke pre 18 a v poslednej pre 17 osôb. Celková kapacita zariadenia je pre 100 osôb s prístelkami. V chatkách sa nachádzajú spoločné aj vlastné sociálne zariadenie.

Vykurovanie je riešené centrálne, plynovým vykurovaním. Spoločenská miestnosť s krbom a TV môže slúžiť na spoločenské stretnutia ubytovaných hostí, firemné prezentácie a školenia.
Veľký pozemok umožňuje hlavne v letnom období klientele možnosť nerušenej zábavy v podobe futbalového ihriska, tenisového kurtu, volejbalového ihriska, hojdačiek, preliezok, šmýkačiek a trampolíny. Okrem zábavy v blízkosti objektu je tu možnosť sprostredkovania jazdy na koni, štvorkolkách, paraglajdingu či raftingu.

V súčasnosti je Liptov jedným z najzaujímavejších a najnavštevovanejších slovenských regiónov. Okrem Západných a Nízkych Tatier je turisticky príťažlivým centrom vodná priehrada Liptovská Mara s centrom v Liptovskom Trnovci, aquapark v Liptovskom Mikuláši, lyžiarske centrá v Nízkych Tatrách a Veľkej Fatre či jaskýň v Nízkych Tatrách.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 27.05.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.