Rodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, Bodice

Lokalita: Bodice

od 1231 € mesačne
389 000,00 €

2 432 m²

ID: 26043

 
Rodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, BodiceRodinný dom s priestranným pozemkom na predaj, Bodice

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Ďaľšie informácie o nehnuteľnosti:slnečná nehnuteľnosť, tichá lokalita
 • Okná:plastové
 • Spôsob kúrenia:lokálne plynové, lokálne elektrické
 • Verejný vodovod:áno
 • Príprava teplej vody:bojler
 • Plyn:áno
 • Odpad:kanalizácia
 • Možnosť hypotekárneho úveru:áno
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami. Súčasťou predaja je aj samostatné štúdio a priestranný, oplotený pozemok o celkovej výmere 2432m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v lukratívnej a celoročne navštevovanej obci Bodice,  Liptovský Mikuláš.


Samostatne stojaci dom s jedným nadzemným podlažím a podkrovím, ktoré je určené ako úložný priestor + 3 parkovacie miesta vo dvore. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Plynové a elektrické vykurovanie. Ohrev teplej vody zabezpečuje bojler. Celá nehnuteľnosť je kompletne zateplená, má plastové okná a strechu z kvalitného pozinkovaného plechu od firmy Lindab. Za domom sa nachádza úložný priestor, kôlňa, menšia samostatná pivnica a skleník. Na polievanie záhrady sa využíva úžitková voda z vlastnej studne. Na konci pozemku sa nachádza aj potok.


Nehnuteľnosť dispozične pozostáva:
1, Hlavný apartmán (situovaný na prízemí) - vstupná chodba, pracovňa, spálňa , kúpeľňa s vaňou a samostatným WC, technická miestnosť , kuchyňa spojená s jedálňou, obývačka a terasa.


2, Apartmán 1 ( situovaný na poschodí) – spálňa s kapacitou max. 5 osôb, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, spoločná kuchyňa s detským kútikom, spoločný balkón.


3, Apartmán 2 (situovaný na poschodí) – spálňa s kapacitou max. 4 osôb, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, spoločná kuchyňa s detským kútikom, spoločný balkón.


4, Samostatné štúdio (samostatný vchod) – kapacita max. 2 osoby, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC, terasa


Rodinný dom sa predáva s kompletným zariadením a vybavením. Odovzdaním kľúčov prakticky preberiete chod zabehnutého podnikateľského objektu aj s osvedčenou a vybudovanou klientelou. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie ale najmä na podnikateľské účely vzhľadom na vyhľadávanú turistickú lokalitu na Slovensku. V blízkom okolí sa nachádzajú známe aquaparky, lyžiarske strediská, turistické trasy a cyklotrasy. Spojenie lukratívnej nehnuteľnosti a nádhernej okolitej prírody, splnia vysoké očakávania pre nerušený oddych aj pre najnáročnejšiu klientelu.


Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás ešte dnes, radi odpovieme na Vaše otázky a sprostredkujeme nezáväznú obhliadku.

Dátum poslednej aktualizácie: 18.09.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovská Kokava dom
na predaj ID: 27835 596 m²
od 221 € mesačne 117,45 €/m² 70 000,00 €
Liptovský Mikuláš dom
na predaj ID: 27727 995 m²
od 1646 € mesačne 522,61 €/m² 520 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Iľanovo dom
na predaj ID: 26340 748 m²
  cena v RK
Liptovský Ján dom
na predaj ID: 27456 1 067 m²
od 820 € mesačne 242,74 €/m² 259 000,00 €

 • fingo