Luxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský Mikuláš

Lokalita: Liptovský Mikuláš

cena v RK

718 m²

ID: 23242

 
Luxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský MikulášLuxusný Rodinný dom na predaj, Liptovská Ondrášová, Liptovský Mikuláš

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Stavebný materiál:tehla
 • Spôsob kúrenia:ústredné elektrické
 • Okná:hliníkové
 • Elektrická prípojka:230 / 400V
 • Počet izieb:5
 • Verejný vodovod:áno
 • Odpad:kanalizácia
 • Terén:rovina
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj luxusný 5 izbový rodinný dom v mestskej časti Liptovského Mikuláša.
Dom je postavený na pozemku o rozlohe 718m2 z čoho 505m2 tvoria záhrady. Pozemok je rovinatý, slnečný po celom obvode oplotený. Časť plotu je murovaná obložená moderným kameninovým obkladom a vstup na pozemok je riešený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie.
Stavba je v osobnom vlastníctve, s možnosťou kúpy cez hypotekárny úver.
Orientácia Východ/Juh/Západ.
Rodinný dom je rozdelený na dva podlažia (denná a nočná časť) s jedným centrálnym schodiskom. Do domu vedú dva samostatné vchody.
Dispozičné riešenie
Prvé podlažie: na prvom podlaží sa nachádzajú 3 spálne s priamym vstupom na záhradu, z toho jedna má vlastnú kúpeľňu s WC, samostatná kúpeľňa s WC, dve priestranné garáže, chodba kde je nainštalovaný elektrický kotol napojený na podlahové kúrenie, ktoré je potiahnuté po celom dome a schodisko.
Druhé podlažie: tu sa nachádza moderne otvorená kuchynská časť spolu s obývacou izbou, priestranná špajza, WC, zimná záhrada s krbom a vstupom na terasu, ktorá zároveň slúži ako vstupná časť domu.
IS: Elektrický prúd je s napätím 230/400V, vodovod vlastná studňa, kanalizácia.
Okná na 1NP sú plastové a na 2NP moderné hliníkové s elektrickými exteriérovými tieniacimi žalúziami na diaľkové ovládanie.
Záhrada pri dome je udržiavaná, trávnik zavlažovaný automatickým zavlažovacím systémom.
Vhodné hlavne na trvalé bývanie, rekreačné účely, alebo penzión. Možnosť využiť garážové parkovanie, parkovacie miesta na záhrade alebo pred domom.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 18.09.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Mikuláš dom
na predaj ID: 21507 285 m²
od 534 € mesačne 543,86 €/m² 155 000,00 €
Liptovský Mikuláš dom
na predaj ID: 22253 697 m²
od 620 € mesačne 258,25 €/m² 180 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Liptovský Mikuláš dom
na predaj ID: 18979 757 m²
od 885 € mesačne 339,50 €/m² 257 000,00 €