Záhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský Mikuláš

Lokalita: Liptovský Mikuláš

od 85 € mesačne
24 900,00 €

861 m²

ID: 22254

 
Záhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský MikulášZáhradná chatka s pozemkom, Háj plantáž - Juh, Podbreziny, Liptovský Mikuláš
  • sk
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • hu
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Iba Realityalpia Vám ponúka na predaj záhradnú chatku s vlastným pozemkom o výmere celkovo 861m2.  Chatka s pozemkom sa náchadza v záhradnom meste Háj plantáž  - Juh, do ktorého sa dostaneme zo strany Hája, tak isto ako i zo strany sídliska Podbreziny. Pozemok je členitý, nachádza sa na ňom okrem hlavnej chaty, menšia chatka pre široké využitie a skleník. Napriek menším stavbám na pozemku, je pozemok dostatočne veľký na pestovanie či využitie pre rôzne iné aktivity, slúži mu teda i veľká záhrada. 

Chatka je murovaná a podpivničená. Je pripojená na elektriku, voda je dostupná v susediacej studni. V podpivničených priestoroch chaty sa nachádza suché - chemické WC, dve oddelené pivnice a vybavená záhradná dieľňa. Do pivničných priestorov je samostatný vstup a vykurovanie je tu zabezpečené pieckou na pevné palivo. Na prvom podlaží chatky sa nachádza terasa, vstupná chodba, spoločenská miestnosť s krbom a menšou kuchynkou s plynovým sporákom a s elektrickou rúrou. Zo spoločenskej miestnosti vedú schody do podkrovia, kde sa nachádza spací priestor, úložný priestor a balkón s prekrásnym výhľadom. 

Nehnuteľnosť je pripravená ihneď k predaju. Viac info Vám poskytne maklér. 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 27.05.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Mikuláš chata
na predaj ID: 13623 2 326 m²
od 3205 € mesačne 399,83 €/m² 930 000,00 €
NÁŠ TIP
Bobrovník chata
na predaj ID: 22580 696 m²
od 682 € mesačne 284,48 €/m² 198 000,00 €
NOVÉ
Liptovská Sielnica chata
na predaj ID: 20851 385 m²
od 585 € mesačne 441,56 €/m² 170 000,00 €
Demänovská Dolina chata
na predaj ID: 20544 428 m²
od 534 € mesačne 362,15 €/m² 155 000,00 €
NÁŠ TIP