Rodinný dom na predaj, Vlašky

Lokalita: Vlašky

od 788 € mesačne
249 000,00 €

391 m²

ID: 7291

 
Rodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, VlaškyRodinný dom na predaj, Vlašky

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Počet izieb:7 a viac
 • Terén:rovina
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám ponúka na predaj luxusnú nehnuteľnosť v bezprostrednej blízkosti Liptovskej Mary a Bešeňovej v časti Vlašky.

Nehnuteľnosť sa nachádza v uzavretej chatovej oblasti, pričom pozemok je sprístupnený len majiteľom troch chát prostredníctvom elektrickej otváracej brány. Na pozemku o celkovej výmere 391 m2 sa nachádza zastavaná plocha, terasa so sedením a krbom + 4 parkovacie miesta.

 

Priestranný, samostatne stojaci drevodom s jedným nadzemným podlažím  a dvoma podkroviami pozostáva z troch samostatných bytových jednotiek s 10 izbami a 4 kúpeľňami. Každá izba ma samostatné elektrické alebo teplovodné podlahové kúrenie riadené počítačom a ovládané na diaľku prostredníctvom aplikácie. Ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s cirkulačným čerpadlom.
Objekt je zabezpečený alarmom a predáva sa kompletne zariadený.

 

1. Hlavný apartmán
Prízemie ( vstupná chodba, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, 2 izby)
1.NP – 2 izby s balkónom, kúpeľňa s vaňou a WC, možnosť rozšírenia o ďalšiu podkrovnú izbu.

 

2. Dolný apartmán
Prízemie - obývačka s kuchyňu, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC

 

3. Vrchný apartmán
1.NP - obývačka s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC
Podkrovie – 2 izby

 

Nehnuteľnosť je vhodná najmä na podnikateľské účely vzhľadom na vyhľadávanú turistickú lokalitu na Slovensku. V blízkom okolí sa nachádzajú známe aquaparky, lyžiarske strediská, turistické trasy a cyklotrasy. Spojenie krásneho drevodomu a nádhernej okolitej prírody, splnia vysoké očakávania pre nerušený oddych aj pre najnáročnejšiu klientelu.


Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 670 631.

Dátum poslednej aktualizácie: 17.04.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Ján chata
na predaj ID: 24620 360 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Malé Borové chata
na predaj ID: 21888 345 m²
od 110 € mesačne 101,45 €/m² 35 000,00 €
Liptovský Mikuláš chata
na predaj ID: 24881 17 m²
od 28 € mesačne 523,53 €/m² 8 900,00 €

 • fingo