Drevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský Mikuláš

Lokalita: Bobrovník

od 474 € mesačne
150 000,00 €

629 m²

ID: 22081

 
Drevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský MikulášDrevenica na predaj v lukratívnej časti Bobrovník- Liptovský Mikuláš

Charakteristiky

 • Vek stavby:menej ako 30 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:drevo
 • Spôsob kúrenia:ústredné palivové, lokálne elektrické
 • Okná:drevené
 • Počet izieb:4
 • Verejný vodovod:áno
 • Odpad:septik / žumpa
 • Plyn:nie
 • Terén:rovina
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj drevený jednopodlažný domček - chalupu s obývaným podkrovím z roku 1989 s rozlohou 66 m2 a priľahlú nepodpivničenú murovanú chatu z roku 2004 s rozlohou 25 m2 v atraktívnej oblasti Liptova. Objekty s orientáciou na juh sa nachádzajú v extraviláne obce Bobrovník, 100 m od priehrady Liptovská Mara a 200 m od prístavu Marína. 

Dispozične: 1.NP -obývacia miestnosť s krbovou vložkou s ústredným vodným kúrením, odpočinková miestnosť, kuchyňa s vybavením (chladnička, elektrický sporák s rúrou, veľká krbová piecka), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, skladová miestnosť. Podkorvie- izba s krásnym výhľadom s kapacitou 4 lôžok, izba s balkónom s kapacitou 4 lôžok s výhľadom na Choč. Chata je izolovaná proti vlhkosti aj tepelne, strecha je sedlová s plechovou krytinou (nový náter v roku 2018), okná sú drevené-zdvojené s okenicami, zabezpečená elektronicky- alarm.

Kúrenie je ústredné, riešené formou krbovej vložky na tuhé palivo s tepelným vymenníkom v kombinácii s elektrickými špirálami (2x200W). Vo všetkých izbách aj na poschodí sú liatinové radiátory a prieduchy na prívod tepla.

V priľahlom domčeku sa nachádza letná kuchynka s vodovodnou prípojkou a elektrickou prípojkou (220 V), príručný sklad na drevo a náradie, na poschodí sa nachádza izba s dvomi lôžkami. Chata aj domčekom sa predávajú kompletne zariadené.

Na mierne svahovitom pozemku s výmerou 629 m2 sa nachádza zámková terasa,murovaný gril a ohnisko. Okolie chaty je krásne upravné s množstvom okrasných drevín a ovocných stromov.

IS: voda (verejný vodovod), elektrina (220 V, 380 V) odpad je riešený formou žumpy (6 m3).

 

Poloha drevenice ponúka dokonalé možnosti pre všetkých milovníkov letných aj zimných aktivít. A preto, či už máte radi prechádzky prírodou, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, lyžovanie alebo je vašou vášňou voda a holdujete jachtingu, windsurfingu, paddleboardu, veslovaniu, kajaku či dobrej rybačke, všetky tieto aktivity máte na dosah ruky. V blízkosti sa nachádzajú známe Aquaparky GINO Paradise Bešeňová (4km) a Tatralandia (10km).

Dátum poslednej aktualizácie: 09.05.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Bobrovník chata
na predaj ID: 22580 696 m²
od 626 € mesačne 284,48 €/m² 198 000,00 €
Vyšná Boca chata
na predaj ID: 18928 400 m²
od 136 € mesačne 107,50 €/m² 43 000,00 €
Liptovská Kokava chata
na predaj ID: 24167 910 m²
od 1066 € mesačne 370,33 €/m² 337 000,00 €
Demänovská Dolina chata
na predaj ID: 13310 1 418 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás

 • fingo