Slnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský Mikuláš

Lokalita: Liptovský Mikuláš

od 265 € mesačne
84 000,00 €

56 m²

ID: 23568

 
Slnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský MikulášSlnečný tehlový byt po kompletnej rekonštrucii, Hurbanova ulica, Liptovský Mikuláš

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:tehla
 • Poschodie:zvýšené prízemie
 • Spôsob kúrenia:verejné ústredné
 • Okná:plastové
 • Orientácia:západ
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Realityalpia Vám ponúka na predaj krásny tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii, neďaleko priameho centra mesta Liptovský Mikuláš. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou interiéru a všetkých rozvodov. Nachádza sa v 4. poschodovom bytovom dome, ktorý taktiež je po rekonštrukcii, na jeho vyvýšenom prízemí. Byt je orientovaný na západ. Bytový dom má nové vchodové dvere s elektrickým vrátnikom, nové plastové okná, vynovený interiér, novú sedlovú strechu a je po výmene stupačiek.  

Byt disponuje s dvoma izbami, kde kuchyňa je súčasťou obývacej izby. Kuchynská linka je vyhotovená na mieru so vstavanými spotrebičmi, elektrikou rúrou, sklokeramickou varnou doskou a umývačkou riadu. Jadro je novo vymurované, kúpeľňa s oknom je nadštandardne zariadená umývadlom, vaňou, elektrickým bojlerom na ohrev TÚV a skrytým sociálnym zariadením. V byte sú položené korkové podlahy a v kúpeľni je položená dlažba. Byt má tak isto nové vchodové bezpečnostné dvere. Energie sa na nehnuteľnosti pohybujú vo výške 140,-€/ mesiac na dve osoby. K bytu patria dve pivnice a tak isto má nový vlastník možnosť využívať spoločné priestory, napríklad sušiareň. Výhodou tohto bytu je i parkovacie miesto. 

Keďže sa bytový dom nachádza v blízkom centre mesta, má vysoko dostupnú kompletnú občiansku vybabenosť od školy, škôlky, potravín, zdravotného strediska, lekárne, detského ihriska, reštaurácie až po autobusovú zástavku, športového ihriska, či min. dostupnosť dialnice. 

Pre viac info ma prosím kontaktujte späť 0907 325 051 Zuzana Kubáňová. 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 22.10.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Mikuláš byt
na predaj ID: 20660 47 m²
od 208 € mesačne 1 410,26 €/m² 66 000,00 €
Liptovský Mikuláš byt
na predaj ID: 11069 64 m²
od 278 € mesačne 1 370,72 €/m² 88 000,00 €
Liptovské Kľačany byt
na predaj ID: 23557 55 m²
od 148 € mesačne 854,55 €/m² 47 000,00 €
Liptovské Kľačany byt
na predaj ID: 23555 60 m²
od 120 € mesačne 633,33 €/m² 38 000,00 €

 • fingo