Krásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský Mikuláš

Lokalita: Liptovský Mikuláš

od 455 € mesačne
143 900,00 €

92 m²

ID: 23595

 
Krásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský MikulášKrásny tehlový byt s terasou a parkovacím miestom, Štefánikova ul., širšie centrum Liptovský Mikuláš

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Stavebný materiál:panel
 • Poschodie:prízemie
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické
 • Okná:plastové
 • Orientácia:juhozápad
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Realityalpia Vám ponúka na predaj krásny tehlový 3 - izbový byt o výmere 92 m2. Nachádza sa na prízemí novozrekonštruované bytového domu, ktorý v našom meste Liptovský Mikuláš priniesol nové riešenie moderného bývania. Byt má tri samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné sociálne zariadenie a chodbu, ktoré sú novo zariadené laminátovými podlahami, obkladmi, dlažbami a interiérovými dverami. Je veľmi slnečný, orientovaný na juh, západ a serer. V celom byte je podlahové vykurovanie, ohrev TÚV je zabezpečený elektrickým bojlerom. Kuchyňa je vybavená na mieru vyhotovenou kuchynskou linkou s elektrickým sporákom, sklokeramickou indukčnou varnou doskou a umývačkou riadu. V kuchyni sa nachádza i jedálenský stôl. Každá izba má svoje určenie, bližšia ku kuchyni slúži ako detská izba, zadná izba ako spáleň, najväčšia izba bytu s východom na terasu je obývacia izba. Kúpeľňa je zariadená vaňou, umývadlom a úložným policovým systémom. Chodba je dostatočne veľká pre obuvník, prípadne pre odkladací priestor. 

Energie na byte sa pohybujú vo výške 200€/mesiac/4osoby. 

K bytu patrí terasa a menšia záhrada s vlastným oplotením, pivnica a parkovacie miesto za elektrickou bránou. Z parkovacieho miesta majú majiteľia zabezpečený privátny vstup do bytu cez svoju terasu. 

Celý bytový dom je moderne oplotený, v areáli ponúka výsadzbu zelene, detské ihrisko, altán s grilom a posedením. Byt sa nachádza vo vynikajúcej lokalite, v blízkosti plnej občianskej vybavenosti, napriek tomu patrí k tichším lokalitám. 

Dátum poslednej aktualizácie: 25.10.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Mikuláš byt
na predaj ID: 23575 65 m²
od 300 € mesačne 1 463,79 €/m² 95 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Liptovský Hrádok byt
na predaj ID: 22642 62 m²
od 205 € mesačne 1 048,39 €/m² 65 000,00 €
Liptovský Mikuláš byt
na predaj ID: 11069 64 m²
od 234 € mesačne 1 152,65 €/m² 74 000,00 €
Liptovský Ján byt
na predaj ID: 23725 43 m²
od 227 € mesačne 1 674,42 €/m² 72 000,00 €

 • fingo