Apartmán na predaj, Demänová

Lokalita: Demänová

od 207 € mesačne
65 468,00 €

25 m²

ID: 21593

 
Apartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, DemänováApartmán na predaj, Demänová

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadeného apartmánu v apartmánovom dome v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do najznámejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku, Demänovská Dolina - Jasná.
Apartmány sa nachádzajú v komplexe Via Jasná. Rezort ponúka majiteľom apartmánov k dispozícii recepciu, reštauráciu, kaviareň, wellness centrum, detský kútik, oddychovú miestnosť, 2 pingpongové stoly a 2 biliardové stoly.
Väčšina apartmánov má k dispozícii aj balkón.
Tento konkrétny typ apartmánu (typ 2) je určený pre 3 osoby (2 osoby na pevnom lôžku a 1 na prístelku). Celková rozloha je 25,18m2. Nachádza sa v zadnom pavilóne na treťom podlaží. Tento pavilón bol postavený v roku 2016. Apartmán pozostáva z obývacej miestnosti, kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a WC. Tento typ apartmánu je bez kuchynky.
Majiteľ má na výber voľné využívanie apartmánu alebo zaradenie do Hotelového vyťažovacieho programu s dvojročnou garanciou výnosu. Pri zaradení do programu je možnosť osobne využívať apartmán 4 týždne v roku ( po jednom týždni v sezónach leto a zima, dva týždne mimo sezóny).
Okrem tohto typu apartmánu sú k dispozícii ešte 4 základné typy apartmánov.
Cena apartmánov sa líši v závislosti od veľkosti a typu apartmánu.
Liptov je turisticky najatraktívnejší región na Slovensku. Celoročne ponúka množstvo oddychových, relaxačných a športových aktivít. Pár metrov od objektu je zastávka SKI busu do Jasnej a Aqua busu do Tatralandie.

Bližšie informácie a obhliadku Vám radi sprostredkujeme na tel.čísle 0905 580 613 alebo cez e-mail cibula.realityalpia@gmail.com.

Dátum poslednej aktualizácie: 20.03.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovský Mikuláš byt
na predaj ID: 23575 65 m²
od 300 € mesačne 1 463,79 €/m² 95 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Liptovský Hrádok byt
na predaj ID: 22642 62 m²
od 205 € mesačne 1 048,39 €/m² 65 000,00 €
Liptovský Ján byt
na predaj ID: 23725 43 m²
od 227 € mesačne 1 674,42 €/m² 72 000,00 €

 • fingo